НАШ КЛАСС в НВК "ЭРУДИТ"

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » НАШ КЛАСС в НВК "ЭРУДИТ" » Публичная информация » ОХРАНА ШКОЛЫ


ОХРАНА ШКОЛЫ

Сообщений 1 страница 3 из 3

1

ЗАПРОС:

Наталя Осипчук 18 вересня 2017
Delivered

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1)чи передбачено бюджетом на 2016-2017 навчальний рік фінансування охоронних послуг новобудівлі НВК "ЕРУДИТ" Якщо так, прошу надати інформацію стосовно розміру фінансування, а також зазначити фірму з якою укладено договір.
2) чи плануються в бюджеті на 2017-2018 навчальний рік витрати на фінансування послуг з організації охорони території НВК "ЕРУДИТ"
3) чи планується введення в штатний розпис НВК "ЕРУДИТ" інженер з автоматизованих систем управління та інженер по обслуговуванню сантехнічного обладнання. Якщо так, то просимо зазначити коли будуть введені в штат вказані одиниці.

З повагою,

Наталя Осипчук


ОТВЕТ НА ЗАПРОС:

http://s7.uploads.ru/t/QXKIe.png

2

ЗАПРОС:

Наталя Осипчук 29 листопада 2017
Delivered

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію:
1) чи потрібно отримувати дозвіл від РУО на укладення трьохстороннього договору охорони території НВК "ЕРУДИТ" за рахунок благодійних внесків, що укладатиметься між охоронною фірмою, БФ "Перспектива освіти" (платник за договором) та НВК "ЕРУДИТ" (отримувач послуги, що надається в якості благодійної допомоги)?
2) у разі необхідності отримання дозволу від РУО вказати чіткий перелік документів, які мають бути надані, а також зазначити строки розгляду клопотання про надання дозволу на охорону території закладу.
3) надати інформацію щодо очікуваної помісячної вартості послуг, що були закладені у бюджет НВК "ЕРУДИТ" на 2018р. на охоронні послуги закладу (з підтверджуючими документами).

З повагою,

Наталя Осипчук


ОТВЕТ НА ЗАПРОС:

http://sd.uploads.ru/t/SFpbv.png

3

Вот и ответ на счет денег в бюджете на 2018г.

http://sg.uploads.ru/t/NtZ2M.png


Вы здесь » НАШ КЛАСС в НВК "ЭРУДИТ" » Публичная информация » ОХРАНА ШКОЛЫ